חוות דעת עבור משרד הרישוי

חוות דעת פסיכיאטרית לרשיון נהיגה

חוות דעת פסיכיאטרית הנערכת מטעם הלקוח עבור משרד הרישוי הנה חוות דעת הדורשת בדיקת אספקטים נפשיים, הן פסיכיאטרים, הן סוציאליים-תפקודיים והן פסיכולוגיים של הנבדק. הפסיכיאטר המומחה, שהינו מנהל הצוות הבודק, מעריך הן את אישיותו של הנבדק והן את הבעיות הנפשיות במידה וקיימות. כמו כן מסכם הפסיכיאטר המומחה את אבחנותיו של הנבדק, ואת יעילות הטיפול אשר מקבל במידה וקיים כזה. בתמונה נמצאת גם עובדת סוציאלית, שהכשרתה היא כשל קצינת מבחן ולעיתים נדרשת התערבות של פסיכולוג, ואף ביצוע מבדקים פסיכולוגים. לבסוף, הפסיכיאטר המומחה קובע את מסקנות הצוות לגבי הכשירות לנהיגה.

 
הבדיקות השונות נערכות לפי הצורך המסוים של הלקוח- כלומר לפי השלב בו הוא נמצא, עבירות תנועה קודמות אם קיימות, ועוד קריטריונים רבים ושונים. בכל המקרים בהם הלקוח מיוצג על ידי עורך דין, אנו נמצאים בקשר תמידי עם עורך הדין בכדי לסייע ללקוח כמה שניתן.
 
חוות דעת פסיכיאטרית המוגשת למשרד הרישוי נערכת באופן שונה מחוות דעת אחרות שכן היא אמורה לתת תמונה מלאה לגבי אישיותו ומצבו הנפשי של האדם, ולעיתים כוללת המלצות מעקביות או אחרות לגבי הלקוח.
 
הניסיון הרב שנצבר במרכז, והעובדה כי מדובר במרכז רב מקצועי המספק גם שירותים מעקביים במידת הצורך, מאפשרת לנו לגבש חוות דעת המסייעות באופן מקסימאלי ללקוח הפונה אלינו.
 
לקריאה נוספת: